Yaşıl Zona Media Akkreditasiyası
COP29 Yaşıl Zona Media Akkreditasiyası Birləşmiş Millətlər Təşkilatının (BMT) Baş Assambleyası tərəfindən tanınan ölkələrdə media təşkilatı kimi qeydiyyatdan keçmiş rəsmi və etibarlı media qurumunu təmsil edən yerli və xarici media nümayəndələri üçün nəzərdə tutulub. Yerli media nümayəndələri, həmçinin Azərbaycan Respublikasının Medianın İnkişafı Agentliyinin reyestrində qeydiyyatda olmalıdırlar.
COP29 Yaşıl Zona üzrə Media Akkreditasiya Portalı media nümayəndələrinə Yaşıl Zona üzrə akkreditasiya verilməsi üçün yeganə rəsmi platformadır.
Qeydiyyat üçün müraciətinizə başlamazdan əvvəl, Yaşıl Zona Media Akkreditasiyası qaydalarını diqqətlə nəzərdən keçirin.
Qeydiyyat prosesinin mərhələli şəkildə izahı və sizi maraqlandıran suallara cavab tapmaq üçün Yaşıl Zona üçün media akkreditasiyası təlimatına və Tez-tez verilən suallar bölümünə müraciət edə bilərsiniz.
Xidməti ezamiyyət məktubunun ümumi məzmunu və forması ilə tanış olmaq üçün linkə keçid edin.
Yaşıl Zona üzrə media akkreditasiyası üçün müraciət rəsmi olaraq başa çatmışdır.
Müraciətinizlə bağlı əlavə dəstəyə ehtiyacınız olarsa, zəhmət olmasa mediaaccreditation@cop29.az ünvanı ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Green Zone Media Accreditation
The COP29 Green Zone, managed and delivered by the COP29 Presidency, provides a dynamic forum for participants to share their perspectives. It is a hub for discussions, panels, and demonstrations showcasing both current innovations and potential solutions for combating climate change.
The COP29 Green Zone Media accreditation is reserved for members of the press who represent global and local media organisations formally registered in a country recognised by the United Nations General Assembly. Local media representatives must be registered with the Media Development Agency of the Republic of Azerbaijan.
The COP29 Green Zone Media Accreditation Portal is the only official platform through which media can be accredited to the COP29 Green Zone.
Please thoroughly read the GZ Media Accreditation Policy before starting an application.
For detailed, step-by-step guidance and answers to frequently asked questions, please consult the GZ Media Accreditation Guide and FAQ.